Canlı Maç Sonuçları Skorları

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Yakup Yazar
Android mobil cihazınız ile spor dünyasını cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Canlı Maç Sonuçları Skorları mobil uygulaması sayesinde spor camiasının nabzı avuçlarınızın içerisinde atacak. Uygulamamız Android mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indiriliyor. Uygulama ile karşılaşmaların canlı sonuçları anında cebinizde sizleri bilgilendirmek için yerini alıyor. Futbol ve Basketbol, tüm dünya liglerinin sonuçlarını anında öğrenmeniz için site site gezmenize hiç gerek yoktur. Mobil cihazınızda ki uygulama sayesinde hepsine ulaşabilirsiniz. 

Maç sonuçları, skorlar, takıların oyuncu kadroları, puan durumları ve daha bir spor konusu hakkında bilgiye her an her yerden ulaşmanız mümkün. Mobil cihazınız sizlere her bilgiyi uygulamanız sayesinde sunuyor. Sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Spor tutkunuzu en güncel bilgiler ile destekleyebilir ve gündemi yakından takip etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. 

Sadece futbol değil daha birçok spor dalı ile ilgili bilgiye erişmek için çok da fazla zaman harcamanıza gerek yok Canlı Maç Sonuçları ve Skorları mobil uygulaması sizleri bu konu hakkında en doğru bilgiler ile bilgilendirecektir. Son zamanların en başarı futbol takımlarını, onların puan durumlarını mobil cihazınız anında sizlere sunuyor.  

Canlı Maç Sonuçları Skorları indir